Official Website

A- A A+
| A A A A |   Arial | PT Sans | Century |

1akses

  • Home
  • Contact Us
  • Staff Directory

Search

Officer's Name

Department

  Reset


Name Position Department Email ext.
01. Y.A.A. Datuk Mohd Nadzri Bin Abdul Rahman Ketua Hakim Syarie Pejabat Ketua Hakim Syarie nadzri_rahman@esyariah.gov.my samb. 3511
02. Pn. Selmah binti Said Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Hakim Syarie selmah@esyariah.gov.my samb. 3501
01. Tn. Mohammad Zulkhairi Bin Aziz Ketua Pendaftar Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset zulkhairi_aziz@esyariah.gov.my samb. 3512
02. Kosong Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset samb. 3524
03. En. Rohaizad Bin Mohamad Penolong Akauntan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset rohaizadmohamad@esyariah.gov.my samb. 3513
04. Pn. Siti Anidah binti Mahmodaslom Penolong Akauntan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset anidah@esyariah.gov.my
05. En. Abdul Razak Bin Mohamad Ketua Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset abdulrazak.mohamad@esyariah.gov.my samb. 3515
06. Pn. Saadah binti Abd Karim Pembantu Tadbir (Kewangan) Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset saadah_abdkarim@esyariah.gov.my samb. 3525
07. Kosong Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset samb. 3516
08. En. Faizol Bin Makmin Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset faizolmakmin@esyariah.gov.my samb. 3516
09. En. Mohd Amran bin Aman Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset amran_aman@esyariah.gov.my samb. 3517
10. Cik Maryati Binti Mad Nor Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset maryati@esyariah.gov.my samb. 3517
11. Pn. Raba'atol Adawiyah Binti Omar Pembantu Tadbir (Kewangan) Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset adawiyah@esyariah.gov.my samb. 3525
07. En. Azmir bin Ab Aziz Pembantu Operasi Mahkamah Rendah Syariah Daerah Melaka Tengah azmiraziz@esyariah.gov.my samb. 3538
03. En. Baharuddin Bin Lambak Pemandu Kenderaan Pejabat Ketua Hakim Syarie baharuddin_lambak@esyariah.gov.my samb. 3549
13. En. Hamran Bin Dolah Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset hamran@esyariah.gov.my samb. 3549
14. En. Mohd Falwie Bin Ja'apar Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset mohd_falwie@esyariah.gov.my samb. 3549
15. En. Muhammad Hisyamuddin bin Rosle Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset samb. 3549
01. Pn. Norazila binti Mohamad Razali Pegawai Teknologi Maklumat Unit ICT dan Pusat Sumber norazilamr@esyariah.gov.my samb. 3541
02. En. Abdul Razak Bin Ali Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Unit ICT dan Pusat Sumber abd_razak@esyariah.gov.my samb. 3543
FaLang translation system by Faboba