Laman Web Rasmi
A- A A+
| A A A A |   Arial | PT Sans | Century |

1akses

Carian

Nama Pegawai

Bahagian

  Reset


Nama Jawatan Bahagian Emel samb.
01. Y.A.A. Datuk Haji Mohd Radzi bin Hj. Abd Latif Ketua Hakim Syarie Pejabat Ketua Hakim Syarie radzi@esyariah.gov.my samb. 3511
02. Tn. Mohd Tarmizi bin Jaafar Pegawai Penyelidik Pejabat Ketua Hakim Syarie mtarmizi@esyariah.gov.my samb. 3502
03. Pn. Selmah binti Said Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Hakim Syarie selmah@esyariah.gov.my samb. 3501
01. Tn. Abu Suffian bin Abu Yaziz Ketua Pendaftar Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset abusuffian@esyariah.gov.my samb. 3504
02. En. Baharuddin bin Gappar Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset baharuddin@esyariah.gov.my samb. 3524
03. Pn. Noridah binti Leman Penolong Akauntan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset noridahleman@esyariah.gov.my samb. 3513
04. Pn. Siti Anidah binti Mahmodaslom Penolong Akauntan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset anidah@esyariah.gov.my
05. Pn. Fatimah binti Baba Ketua Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset fatimahbaba@esyariah.gov.my samb. 3519
06. Pn. Saadah binti Abd Karim Pembantu Tadbir (Kewangan) Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset saadah_abdkarim@esyariah.gov.my samb. 3517
07. En. Khairul Anuar Bin Keme Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset kanuar@esyariah.gov.my samb. 3517
08. En. Faizol Bin Makmin Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset faizolmakmin@esyariah.gov.my samb. 3518
09. En. Mohd Amran bin Aman Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset amran_aman@esyariah.gov.my samb. 3517
10. Pn. Faizah Binti Abd Rahman Pembantu Tadbir Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset faizah_abdrahman@esyariah.gov.my samb. 3518
11. Pn. Raba'atol Adawiyah Binti Omar Pembantu Tadbir (Kewangan) Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset adawiyah@esyariah.gov.my samb. 3517
12. En. Azmir bin Ab Aziz Pembantu Operasi Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset azmiraziz@esyariah.gov.my samb. 3517
13. En. Baharuddin Bin Lambak Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset baharuddin_lambak@esyariah.gov.my samb. 3518
14. En. Hamran Bin Dolah Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset hamran@esyariah.gov.my samb. 3518
15. En. Mohd Falwie Bin Ja'apar Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset mohd_falwie@esyariah.gov.my samb. 3518
16. En. Mohammad Fairouz Bin Jaafar Pemandu Kenderaan Bahagian Pentadbiran, Kewangan & Aset fairouz@esyariah.gov.my samb. 3518
01. Pn. Norazila binti Mohamad Razali Pegawai Teknologi Maklumat Unit ICT dan Pusat Sumber norazilamr@esyariah.gov.my samb. 3541